Головна Про нас Акції
Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN

Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN


Кожен міркував, та розраховував чи дійсно дешевше обслуговуватися на альтернативних СТО після закінчення гарантії. Ніссан ВІДІ Армада руйнує цей стереотип і пропонує вигідні програми для власників післягарантійних авто.

Спеціальна пропозиція для післягарантійних автомобілів NISSAN*:

- 10% на запасні частини;

- 25% на послуги сервісу.

Наші сертифіковані спеціалісти знають Ваш автомобіль краще, ніж «дядько в гаражі». Вони завжди готові допомогти вам знайти правильне рішення для будь-якої ситуації. Таким чином, ви можете бути впевнені, що автомобіль отримає необхідне обслуговування відповідно до найвищих стандартів і завжди з оригінальними запчастинами, щоб зберегти Ваш автомобіль на 100%.

Фірмовий сервіс не завжди виявляється дорогим. Особливо, якщо вчасно скористатися акційними пропозиціями.

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРВІС ОНЛАЙН

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Ніссан ВІДІ Армада телефоном: +38 (044) 591-77-78.

Термін дії акції - 01.01.2021 -30.06.2021

Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок.

*Право на отримання знижки на сервісні роботи  згідно та запасні частини за даною пропозицією мають тільки фізичні особи, за адресою: вул. Київська, 49, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна.

*Знижка в розмірі 25% на сервісні послуги по даній акції не поширюється на: мийно-прибиральні роботи, на роботи з кузовного ремонту та тюнінгу субпідрядні роботи по ремонту стартера, генератора, компресора, г / у керма, ел / у керма, карданного валу, коробки передач.