Головна Про нас Акції
Якісний шиномонтаж

Якісний шиномонтаж


Перед кожним автомобілістом на весні постає питання, можна навіть сказати,квест! Де перевзути свою автівку, а також де і як зберігати комплект зимової гуми.

Перед кожним, окрім клієнтів ДЦ ВіДі Армада! З 18 березня 2019 року, ми запрошуємо своїх клієнтів, та всіх охочих, скористуватися послугами шиномонтажу.

У нас Ви отримаєте Потрійну винагороду* для сезонной заміни гуми:

  • -30% на послуги шиномонтаж;
  • -50% на діагностику ходової;
  • -5% на оригінальні запчастини.

А також звертаємо Вашу увагу на послугу — сезонне зберігання шин. Залиште Вашу зимову гуму, або колесо в зборі, в сервісному центрі для бережливого зберігання. Довірте нам зберегти їх для Вас. Після ретельного очищення і обробки, Ваші шини будуть надійно зберігатися в приміщенні, захищеному від прямих променів, підвищеної вологості, хімічних речовин і коливання температур.

Офіційний сервіс Nissan — це завжди якісне обслуговування, увага до кожної деталі вашого автомобіля, високий рівень професіоналізму кожного працівника.

Заказать послугу або отримати консультацію можна за телефоном +38 (044) 591-77-78.

Чекаємо Вас за адресою: ТОВ «ВіДі Армада», адреса: 08321, Київська обл., С. Чубинське, вул. Київська, 49.

*Спеціальна пропозиція діє в офіційному дилерському центрі Nissan «ВіДі Армада» з 18.03.2019 по 30.04.2019. Пропозиція поширюється тільки для фізичних осіб. Знижка в рамках акції не підсумовується з іншими акційними пропозиціями, знижками. За умовами акції бали за бонусною програмою лояльності VIDI на карту клієнта не нараховуються.