Головна Про нас Акції

У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

У НАС ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

7 березня 2021 дилерський центр Ніссан ВІДІ Армада святкує свій День Народження, та з нагоди свого 8-річчя ми відкрили сезон вигідних умов на покупку автомобілів.

Рівно 8 років тому офіційний дилерський центр Ніссан ВІДІ Армада, гостинно відчинив свої двері, тим самим відкривши історію автомістечка на Бориспільському шосе!

Висококваліфікований персонал, новітнє обладнання та технології, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. У нас в продумані всі важливі нюанси для того, щоб покупка та обслуговування автомобіля приносили справжнє задоволення.

За час роботи дилерського центру власниками автомобілів NISSAN стали понад 1220 чоловік! В стінах нашого автосалону проходили Дні відкритих дверей та презентації довгоочікуваних новинок.

Ми прагнемо постійно вдосконалювати якість обслуговування наших Клієнтів.

Ми вдячні кожному клієнтові за довіру і лояльність до нашої компанії.

Ми працюємо для Вас!

Цієї весни у всіх шанувальників автомобілів NISSAN є унікальна можливість провести день з користю і скористатися спеціальними пропозиціями Ніссан ВІДІ Армада!

Клієнти, які приїдуть до нас на тест-драйв в березні, отримають подарунковий сертифікат на приємну економію на придбання свого новенького NISSAN!

 

Не втрачайте часу! Реєструєтеся на тест-драйв:

ONLINE 

 

 

*Пропозиція діє тільки для фізичних осіб та тільки в дилерському центрі Ніссан ВІДІ Армада за адресою Київська область, Бориспільський р-н., с. Чубинське, вул. Київська 49.

7 хвилин від Києва по Бориспільському шосе. В період з 07.03.2021 по 07.04.2021.