{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн.

{{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн.

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}
МОДЕЛЬНИЙ РЯД NISSAN
Автомобілі в наявності
АКЦІЇ ВІД "ВІДІ-АРМАДА"
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
ПРО КОМПАНІЮ

Автомобілі Nissan та їх переваги

У сучасному світі автомобіль вже давно не є предметом розкоші. Він використовується в першу чергу для того, щоб швидко пересуватись як у місті, так і за його межами, що забезпечує максимальну свободу руху. На ринку щорічно з'являється безліч транспортних засобів, кожен з яких має свої відмінні риси. Існують і цілі бренди, які вже встигли завоювати велику кількість шанувальників по всьому світу. Одним з таких виступає автоконцерн Nissan. Його лінійка машин має чимало цікавих моделей, які є оптимальним рішенням у тих чи інших ситуаціях.

Правильний вибір

Для початку необхідно визначитися з тим, для якої мети ви плануєте використовувати Ніссан. Бренд пропонує своїм шанувальникам відразу кілька сегментів, в кожному з яких знайдуться гідні представники. Звертаємо увагу на кросовери, які відмінно підходять для ділових поїздок. Серед них особливо варто виділити: QASHQAIJUKE.

Не забуває виробник також про тих, хто бажає отримати більш потужні транспортні засоби, серед яких найбільш цікавими залишається нісан X-Trail. Цей позашляховик зможе забезпечити рух там, де інші машини не здатні і зрушити з місця. У той же час покупцям важливо, щоб автомобіль поєднував в собі міць і продуктивність, але при цьому залишався доступним.

Всі автомобілі цього бренду відрізняються високою якістю збірки. Власники автомобілів Нісан отримують впевненість в тому, що найближчим часом їм не доведеться відвідувати автосервіси. У той же час будь-які поломки можна буде швидко усунути, через те, що автоконцерн піклується про своїх клієнтів. Купити Ніссан нескладно, якщо звернутися в офіційний дилерський центр Nissan ВІДІ-Армада.

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Nissan ТОВ "ВІДІ-Армада" в Україні. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.