{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн.

{{ slide.btn }} {{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн.

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}

NISSAN

МОДЕЛЬНИЙ РЯД
Автомобілі в наявності
АКЦІЇ ВІД "ВІДІ-АРМАДА"
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
ПРО КОМПАНІЮ

Nissan в Україні

Корпорація Nissan була заснована у 1933 році. Удосконалюючи технологію виготовлення автомобілів, вже через кілька років, компанія зробила потужний ривок і впевнено ввійшла на світовий ринок.

Сьогодні Nissan є одним з найбільших японських автовиробників. Накопичений багаторічний досвід і застосування унікальних технологій дозволили створювати комфортні та надійні автомобілі для будь-яких потреб.

Кросовери і пікапи Nissan – одні з найзатребуваніших автомобілів в Україні. Сучасний модельний ряд ідеально поєднує яскравий захоплюючий дизайн, ефективні двигуни, найкращі технологічні рішення, комфортний і функціональний інтер'єр. Автомобілі Ніссан ідеально підходять для руху містом і подорожей, забезпечуючи впевненість і безпеку у будь-яких ситуаціях на дорозі.

Автосалон Ніссан у Борисполі

Автосалон ВІДІ Армада – це концептуальний 3S-дилерський центр (sales – продаж, service – сервіс, spares – запасні частини). На одному майданчику ми пропонуємо повний комплекс послуг з продажу та обслуговування автомобілів Ніссан, а також оригінальні запасні частини й аксесуари. У шоурумі представлений весь модельний ряд, а наші кваліфіковані менеджери детально проінформують про особливості кожного авто та допоможуть визначитися з вибором.

Ніссан ВІДІ Армада став першим автосалоном нового Міста Автомобілів VIDI на Бориспільському шосе. Дилерський центр розташований на автомагістралі Київ-Бориспіль, що дозволяє проводити динамічний тест-драйв на швидкісній трасі та переконатися у чудових технічних характеристиках вподобаного авто.

Офіційний дилер Nissan в Києві

ВИДИ Армада, офіційний дилер бренду Nissan, пропонує повний комплекс послуг з продажу та обслуговування автомобілів преміального рівня, а саме кваліфіковану консультацію з вибору та повний супровід клієнта протягом усієї автоісторії.

Наші переваги:

  • Повна лінійка автомобілів Ніссан, новинки та флагмани бренду.
  • Преміальний рівень обслуговування за стандартами VIDI.
  • Сучасний автосалон в форматі 3S, де ви зможете отримати кваліфіковану консультацію з вибору, пройти сервісне обслуговування та придбати оригінальні запасні частини.
  • Динамічний тест-драйв на швидкісній трасі Київ-Бориспіль, що дозволяє повністю протестувати технічні властивості автомобіля.
  • Офіційна сервісна станція та гарантія на виконані роботи.
  • Можливість купити Ніссан у кредит, лізинг або за програмою trade-in.
  • Оформлення страховки в автосалоні.

Надання послуг преміального рівня дозволило нам завоювати довіру клієнтів. Кваліфікована консультація, офіційний сервіс і повний супровід протягом усього періоду використання авто роблять вибір і володіння Nissan максимально легким і приємним.

Чекаємо Вас в офіційному дилерському центрі Ніссан на Бориспільському шосе за адресою: Бориспільське шосе 32км (поворот на аеропорт, 7 хв. від Києва), Чубинське, Київська обл.

*Спеціальна ціна – ціна, розрахована з урахуванням спеціальної пропозиції на автомобілі. Ціна є рекомендованою і може відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Nissan ТОВ "ВІДІ-Армада" в Україні. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.